bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Життя міста
 
Новини
Життя міста  
Міська громада
Гуманітарна сфера
Підприємства та бізнес
Економіка міста
Бізнес-інформація
Підприємства та бізнес-структури
Пропозиції для інвесторів
Українські міста в Інтернеті  
Про проект
Як долучитися до проекту
Архів новин  


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Міста-партнери

Міжнародна співпраця м. Черкаси із закордонними містами-партнерами

Для розвитку економічної та культурної співпраці між громадою м. Черкаси та містами закордонних країн, місто Черкаси активно розширює міжнародне співробітництво, насамперед, активізуючи вже напрацьовані зв’язки.


У 1989 р. почалось співробітництво м. Черкаси з м. Санта – Роза, штат Каліфорнія, США, в різних напрямках. Безстрокова угода про поріднення міст була підписана мерами міст 06 березня 1991 р. За час, що минув, відбувся обмін делегаціями різного спрямування. Громада м. Санта-Роза та Черкас разом працювали над створенням першого в Україні жіночого центру, який зареєстровано у 1997 році.

З 1998 року місто Черкаси включено в Програму Партнерства Громад з поширення досвіду місцевого самоврядування ( проект Фундації “Україна-США”, який здійснюється за фінансовою підтримки Агентства США з міжнародного розвитку). Містом-партнером м.Черкаси визначено м. Де Мойн, штат Айова, США. В рамках цієї програми проводились стажування представників обох сторін, було розроблено стратегічний план дій Черкаського водоканалу строком на 25 років. Триває щорічний обмін досвідом в рамках проекту „Збагачення продуктів харчування мікроелементами”.


17 вересня 2000 року підписано угоду про співробітництво між м. Черкаси та м. Бидгощ, Республіка Польща.

Відразу ж були здійснені конкретні кроки реалізації умов договору, окреслились першочергові сфери співробітництва – культура та освіта, малий та середній бізнес, охорона здоров’я.

Відбувається обмін творчими колективами, групами художників, взято участь підприємців Черкас у виставці - ярмарку м. Бидгощ.

www.bydgoszcz.pl


20 серпня 2001 року підписана угода про співробітництво між містами Перм, Російська Федерація та м. Черкаси.

В активі: співпраця між підприємцями міста-побратима з Черкаською торгово – промисловою палатою, обміни офіційними групами.
Давні культурні стосунки зв’язують місто Черкаси з містом Сомбор, Республіка Сербія, про що свідчить підписаний протокол 21 грудня 1995 року.

Відповідно до нього активно співпрацюють Сербсько-Українське товариство Сомбор - Черкаси та Українсько-Сербське товариство на принципах рівноправності та довгострокового партнерства у гуманітарній сфері.З метою розвитку дружби та співробітництва між народами Азербайджанської Республіки та України, зміцнення економічних зв’язків 03. 09. 2003 р. була підписана безстрокова угода про відновлення дружніх побратимських зв’язків між містами Сумгаїт та Черкаси.

Сторони розвивають співробітництво в галузях виробництва, розвитку малого і середнього бізнесу, зовнішньоекономічних зв’язків, культури та спорту.


16 листопада 1995 року підписана угода про поріднення міст Черкаси і Гірін, Китайська Народна Республіка. У результаті - обмін офіційними групами, співробітництво у торгово-економічній сфері.


На підставі спільного китайсько-українського комюніке 12 вересня 2003 року у Черкасах підписана угода про споріднення міст Ваньчжоу, Китайська Народна Республіка і Черкаси.

Плідно розвиваються відносини у сфері освіти. Перша міська гімназія, яка є Асоційованою школою ЮНЕСКО, встановила дружні стосунки з середньою школою Ваньчжоу; підписаний договір в галузі охорони здоров’я.

В Черкаській торгово-промисловій палаті відбулась виставки продукції підприємств міст Ваньчжоу та знайомлення з діловими кілами Черкащини.

Підписанню взаємовигідних угод про співпрацю сприяв офіційний візит у Ваньчжоу делегації Черкаських бізнес кіл.


Активно розвиваються відносини з містом Шаторальяуйгей, Угорська Республіка.

Відбувся обмін дитячими колективами танцю.

Вже у серпні 2005 року Черкаська делегація на чолі з міським головою перебувала з офіційним візитом у м. Шаторальяуйгей, де обидві сторони підписали Протокол про Наміри (17. 08. 2005).


Триває налагодження дружньої та культурно-економічної співпраці з м. Хрудим, Чеська Республіка.

Черкаська делегація на чолі з міським головою у серпні 2005 року здійснила перші кроки для активізації розвитку українсько-чеських відносин, відвідавши м. Хрудим та домовившись про подальше культурне та економічне співробітництво.Місто Черкаси має давні дружні зв’язки з м. Тирасполь, Республіка Молдова.

В активі – щорічний обмін делегаціями з нагоди святкування національних свят, обмін досвідом у різних сферах життєдіяльності міст-партнерів.Активно підтримується співпраця м. Черкаси із представниками торгово-економічних місій, дипломатичними представниками Посольств зарубіжних країн в Україні, найбільше з Посольствами Франції, Німеччини, Польщі, Китайської Народної Республіки, Латвії, Болгарії, Молдови, Росії, Чехії, Азербайджану та США.[версія для друку]

23.10.2019

День Reikartz у Черкасах
Новий проект Reikartz Hotel Group «День Reikartz» — це унікальний захід, який проходить на базі готелю мережі Reikartz. Він покликаний інтегрувати готель в соціальне і бізнес життя міста.
  >>>

01.10.2018

prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? «Септуагинта - это самый древний перевод с староеврейского на старогреческий. Это язык, который имел согласные и не имел гласных
  >>>

18.10.2016

Волонтери закликають черкащан плести шкарпетки для бійців
У зв’язку з похолоданням, черкаським солдатам стали необхідні плетені шкарпетки. Про це на своїй сторінці у Facebook написав волонтер В’ячеслав Скічко
  >>>
 
Всі новини >>>

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.cherkasy.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa
Архів новин: 1/ 2345678910