Сайт міста Черкаси

http://cherkasy.osp-ua.info/

Одарич Сергій Олегович

  Одарич Сергій Олегович народився 1967 року в місті Ніжині. Навчався у Київському державному університеті імені Тараса Шевченка на механіко-математичному факультеті.

Сергій Одарич є відомим в Україні успішним політиком і бізнесменом.
У 1988 році розпочав суспільно-політичну діяльність. Працював у Народному русі України. Виступив засновником і головним редактором опозиційної газети ”МИ”, а через рік — і однойменного правозахисного об’єднання. У його складі бере участь у розслідуванні зловживань виконавчих структур у процесі безкоштовної приватизації, у захисті ЗМІ та підприємницьких структур від свавілля влади.
Пізніше заснував об’єднання громадськості протидії корупції “ЧИСТІ РУКИ”. Вивчав досвід державного управління в Німеччині та США. Очолював центр “Демократичні ініціативи”. Організував аналітичний фонд “Українська перспектива”, що займався дослідженнями в галузях політології, права, місцевого самоврядування. За результатами журналістського опитування у 1997 році “Українську перспективу” було визнано найвпливовішою аналітичною структурою країни. Працював директором з питань маркетингу Видавничого дому “Галицькі контракти”. Журнал ”Central European Economic Review” називає Сергія Одарича одним із чотирьох найперспективніших молодих політиків Східної Європи.
Працював генеральним директором ТОВ “Черкаський ДОК”, президентом україно-італійського спільного підприємства “Венето”.

З березня 2006 року Сергій Одарич стає депутатом Черкаської міської ради. 5 листопада 2006 року його обрано на посаду Черкаського міського голови.
Одружений. Має двох дітей – сина Андрія та доньку Наталію.

ГРАФІК ПРИЙОМУ 
Друга п'ятниця        10.00 - 13.00
Четверта п'ятниця 10.00 - 13.00

Телефон для довідок - 36-01-84 (відділ звернень)