Сайт міста Черкаси

http://cherkasy.osp-ua.info/
Черкаських дітей вчили виготовляти великодні обереги
27.04.2016

Напередодні Великодних свят службою у справах дітей Черкаської міської ради проведено захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу - «Великодні забави».


Завдяки фахівцям народної творчості діти вчилися виготовляли святкові великодні листівки, освоїли техніку декупажу великодніх яєць. Майстрині перукарського мистецтва виплітали традиційні українські коси дівчатам. Художники-дизайнери розмальовували дитячі обличчя аква-гримом. Активну участь у проведенні свята взяли  32  дитини.


Нині ми переживаємо непрості часи, але діти залишаються дітьми. Вони очікують свята, не зважаючи на проблеми дорослих. Дякуємо всім, хто взяв участь в організації та проведенні цього заходу, за небайдужість  до дитячої долі та активну громадську позицію, - відмітила начальник відділу опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей  Наталія Загребельна.А підсумковою подією цього знакового для дітей дня стало колективне фото  та традиційним пригощанням малечі солодощами.


 


 


Прочерк